نکاتی برای ساخت اولین ویدئو یوتیوب

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

به هر حال، YouTube بیشتر از هر شبکه تلویزیونی به افراد 18 تا 49 ساله دسترسی دارد، بنابراین به نفع شماست که از همه ویژگی‌ها و قابلیت‌های آن برای دستیابی به مخاطبان خود - از جمله کانال‌ها و فهرست‌های پخش YouTube- استفاده کنید. راههای داشتن ازدواج سالم از مطالب پیشنهادی امروز می باشد.

  1. نرم افزار ویرایش مناسب را دانلود کنید

اگر مایل به تماشای چند آموزش هستید و در طول فرآیند صبور باشید، احتمالاً تمام مهارت‌هایی را که برای ویرایش یک ویدیوی YouTube نیاز دارید، دارید. خوشبختانه تعداد زیادی پلتفرم ویرایش ویدیوی رایگان یا مقرون به صرفه در دسترس هستند و ممکن است قبلاً یکی از آنها را در رایانه خود داشته باشید. اگر از مک استفاده می‌کنید، رایانه شما دارای iMovie از پیش نصب شده است.

این برنامه اصول ویرایش را پوشش می دهد و به شما امکان می دهد فیلم ها را به هم متصل کنید، همپوشانی متن و افکت ها را اضافه کنید، سطح صدا را تغییر دهید و موارد دیگر. همچنین گزینه‌های زیادی برای دانلود در مک یا رایانه شخصی وجود دارد، مانند Adobe Premier Pro و Final Cut Pro X معروف، و چند مورد دیگر، Filmora و Movavi. قبل از اینکه گزینه ای را انتخاب کنید، ویژگی ها را مقایسه کنید و نظرات مشتریان را بخوانید تا نرم افزار مناسب برای نیازهای خود را پیدا کنید. همچنین می توانید از یک برنامه ویرایش ویدیوی سبک وزن در تلفن خود استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد این گزینه ها، 21 بهترین برنامه ویرایش ویدیو برای اندروید، آیفون و آی پد را بررسی کنید. راه حفظ تناسب

اگر ویرایش در چرخ خانه شما نیست، می‌توانید یک شرکت خارجی یا ویرایشگر ویدیوی آزاد را نیز استخدام کنید تا ویدیوی شما را برای شما ویرایش کند. اگر استوری‌بورد ایجاد کنید، می‌توان این فرآیند را آسان‌تر کرد، زیرا در این صورت ویرایشگر ایده‌ای از آنچه بیننده باید در طول ویدیو روی صفحه ببیند خواهد داشت.

  1. یک ویدیوی جذاب

با فرض اینکه معرفی ویدیوی شما کار خود را در مجذوب کردن مخاطبان شما انجام داده است، و محتوای ویدیوی شما آنها را مجذوب تماشای بقیه ویدیو می کند، باید از outro برای وادار کردن آنها به اقدام استفاده کنید. outro شما می تواند شامل یک تماس برای اقدام برای بازدید از وب سایت شما، مشترک شدن در کانال شما، تماشای ویدیوهای اضافی، تماس با تیم خود یا موارد دیگر باشد.

در هر صورت، مطمئن شوید که در پایان بینندگان خود را معلق نگذارید و نمی‌دانید که بعداً چه کاری انجام دهید. درعوض، مراحل بعدی آنها را در کار خود بسیار واضح بیان کنید. همچنین مطمئن شوید که سایر عناصر شما - تصاویری، موسیقی، صداگذاری و موارد دیگر - به زیبایی به پایان می رسند تا یک تجربه پایانی دلخراش برای بینندگان خود ایجاد نکنید. برای کمی الهام گرفتن، این ویدیوی عجیب و غریب از Adobe Creative Cloud را بررسی کنید:

  1. ویدیوی خود را در چند دقیقه آپلود کنید

یوتیوب آپلود ویدیوها را بسیار ساده می کند. برای شروع، به سادگی به مدیر ویدیو که از صفحه کانال خود در دسترس است بروید (اگر نمی دانید چگونه یک کانال YouTube ایجاد کنید، نگران نباشید - ما یک راهنمای گام به گام برای شما ایجاد کرده ایم). در اینجا خلاصه ای سریع از نحوه آپلود اولین ویدیوی خود آورده شده است:

کانال خود را راه اندازی کنید: ممکن است از قبل یک کانال داشته باشید، اما اگر ندارید، می خواهید یک حساب YouTube ایجاد کنید و سپس یک کانال برای برند خود ایجاد کنید. این اولین قدم در آپلود یک ویدیو است. اگر ابتدا کانالی ایجاد نکنید، نمی‌توانید ویدیویی را آپلود کنید.

کانال خود را سفارشی کنید: یوتیوب به شما امکان می دهد نام کانال خود را انتخاب کنید و تصاویر نمایه خود را آپلود کنید، درست مانند آنچه در فیس بوک انجام می دهید. ما این را به شدت توصیه می کنیم زیرا تجربه ای با برند و جلا ایجاد می کند. نمایه شما همچنین مکانی عالی برای نوشتن محتوایی است که حاوی کلمات کلیدی شما برای تقویت سئوی شما باشد.

ویدیوی خود را آپلود کنید: این آسان است. به سادگی به کانال خود بروید و روی نماد ویدیو در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید، سپس روی «آپلود ویدیو» کلیک کنید. از آنجا، از شما خواسته می شود که فایل ویدئویی انتخابی خود را از رایانه خود آپلود یا بکشید و رها کنید. تا زمانی که یک اتصال اینترنتی قابل اعتماد دارید، این فرآیند باید کمتر از چند دقیقه طول بکشد.

  1. داده های ویدیوی خود را بهینه کنید

به یاد داشته باشید در بخش برنامه ریزی زمانی که در مورد تحقیق کلمات کلیدی بحث کردیم؟ اینجاست که مطرح می شود. در حالی که ویدیوی شما در حال آپلود است، می‌توانید داده‌های مهم ویدیو مانند عنوان، توضیحات و برچسب‌ها را وارد کنید تا ویدیوی خود را بهینه کنید و سئوی خود را بهبود ببخشید. در اینجا چند نکته برای استفاده حداکثری از داده های ویدیویی خود آورده شده است:

عنوان خود را با هم کنار بگذارید: این اولین برداشتی است که بینندگان از ویدیوی شما در نتایج جستجوی خود دریافت می کنند، بنابراین عنوان ویدیوی شما باید واضح و قانع کننده باشد. به عنوان مثال، ویدیویی با عنوان "چگونه روغن ماشین خود را در 15 دقیقه تعویض کنیم" ساده و قابل درک است. بینندگان دقیقا می دانند که قرار است چه چیزی بدست آورند. از طرف دیگر، ویدیویی به نام «تعویض روغن» مبهم است و به بینندگان نمی‌گوید دقیقاً چه انتظاری داشته باشند.

از کلمات کلیدی در توضیحات خود استفاده کنید: به یاد دارید که قبلاً در مورد کلمات کلیدی تحقیق می کردید؟ این در حال حاضر مفید خواهد بود. مطمئن شوید که کلمات کلیدی خود را در هر کجا که می توانید برای بهبود رتبه جستجوی خود وارد کنید، اما به طور خاص در عنوان و توضیحات ویدیوی خود. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهبود عملکرد جستجوی YouTube خود هستید، به وبلاگ ما در مورد 13 روش برای رتبه بالاتر در YouTube نگاهی بیندازید.

از برچسب‌ها استفاده کنید: تگ‌های YouTube راهی بی‌معنا برای بهبود قابلیت جستجوی ویدیوی شما هستند. برای اطمینان از حداکثر تأثیر، می‌توانید از چندین تنوع از یک ایده استفاده کنید، مانند «تعویض روغن خودرو» و «نحوه تعویض روغن در خودرو» و «تعویض روغن DIY». برای شروع این فرآیند باید از تحقیقات کلیدواژه ای که قبلا انجام داده اید استفاده کنید.

 

 

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments