انواع درب پشت شیائومی و خرید آن

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

درب پشت شیائومی

تلفن همراه از اصلی ترین وسایل افراد می باشد. به طوری که سخت می توان فردی را یافت که فاقد تلفن همراه بوده و چه بسا روزی از آن استفاده نکند. برای همین کمپانی های ساخت تلفن همراه روز به روز فناوری تلفن های خود را ارتقا می دهند. این تلفن همراه دارای قطعات مختلفی می باشند. یکی از این قطعات را می توان همین درب پشت دانست. درب پشت شیائومی هم از قطعات این تلفن همراه بوده که وجود آن دارای اهمیت می باشد. با ما همراه باشید تا در این باره بیشتر برای شما توضیح دهیم.

گوشی های شیائومی و قطعات آن

این روز ها اگر بین افراد علاقه مند به حوزه فناوری بروید می بینید که درباره گوشی های شیائومی همواره بحث مطرح است. روز به روز گوشی های شیائومی رو به محبوب تر شدن و پرطرفدار شدن می روند. به طوری که می توان شاهد استفاده روزافزون از تولیدات این کمپانی بود. کمپانی که علاوه بر تلفن همراه سایر تجهیزات الکترونیکی نظیر ساعت های هوشمند را نیز تولید می کند. در میان قطعات مختلف تلفن همراه شیائومی درب پشت این گوشی هم دارای اهمیت خود می باشد.

گوشی های شیائومی دارای قطعاتی می باشند که ازنظر فیزیکی مقاومت کافی را برخوردار هستند. اما به هر حال ضربه و یا هرگونه آسیب فیزیکی دیگر نظیر سقوط ممکن است این قطعات را دچار نیاز به تعویض کند. درب پشت نیز درصورت برخورد شدید با زمین و نیز شکستگی یا هر آسیب مشابه دیگری باید تعویض شوند.

درب پشت گوشی شیائومی

درب پشت از قطعات گوشی های مختلف می باشد که دارای جنس های مختلفی می باشد. به بیان بهتر این درب پشت ممکن است از متریال های مختلفی ساخته شده باشد. اینکه کدام نوع از انواع درب پشت را خریداری می کنید بستگی دارد به سلیقه شما. برای نمونه می توان به نوع فلزی اشاره کرد.

درب پشت گوشی شیائومی از نوع فلزی

یکی از انواع درب پشت که در انواع گوشی دیده می شود درب پشتی است که از متریال فلزی ساخته شده می باشد. این نوع درب پشت دارای طرفداران خاص خود می باشد. حتما می دانید که فلزی بودن یک قطعه آن قطعه را دربرابر هرگونه آسیب مقاوم می کند. برخی از افراد درباره این موضوع صحبت می کنند که درب فلزی ممکن است سبب سنگین شدن گوشی شود. همین امر شاید افراد را از خرید این درب منصرف کند. به هر حال افراد دوست دارند گوشی را داشته باشند که علی رغم داشتن قابلیت های بسیار وزن زیادی هم نداشته باشد.

به عنوان یک جمع بندی می خواهیم درباره مزیت و عیب این درب ها صحبت کنیم. مزیت این درب ها مقاومت قابل توجه می باشد. به علاوه اینکه دارای طرح ها و رنگ های مختلفی می باشند. از طرف دیگر این درب ها عیب کوچکی هم دارند که این عیب افزایش وزن گوشی در پی استفاده از این درب ها می باشد. در ادامه برای شما درباره درب پلاستیکی خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

درب پشت گوشی شیائومی از نوع پلاستیکی

همین ابتدای کار اجازه بدید درباره یک مزیت این درب ها صحبت کنیم. این درب ها دارای تنوع بسیار بالایی از نظر اندازه و نیز طرح و رنگ می باشند. به علاوه اینکه از نظر هزینه هم دارای قیمت مناسبی می باشند. طوری که تقریبا همه افراد توانایی خید این درب ها را دارا هستند. از طرف دیگر این درب ها انعطاف پذیر هم هستند. درب انعطاف پذیر دربرابر شکستن به خوبی مقاوم است. برای همین شاید ترجیح بسیاری از افراد این باشد که از درب های انعطاف پذیر استفاده کنند.

خرید درب پشت گوشی شیائومی

چند نکته را باید خدمت شما درباره درب پشت شیائومی بگوییم. همیشه افراد را به خرید محصولات از نوع اصل تشویق می کنیم. ممکن است یک فروشگاه درب پشت را با قیمتی ارزان به شما بفروشد. اما چه تضمینی وجود دارد که این درب پشت اصل باشد. برای همین به شما توصیه می کنیم برای خرید درب پشت گوشی شیائومی به مراکز معتبر بروید. به علاوه اینکه درب پشت را به فراخور بودجه مالی خود بخرید. اگر می خواهید هزینه مناسبی را خریداری کنید و در عین حال درب دارای مقاومت مناسبی باشد شاید درب پلاستیکی گزینه مناسب تری باشد.

سخن آخر

گوشی شیائومی این روزها یکی از پرطرفدارترین وسایل در حوزه فناوری اطلاعات می باشد. برای همین افراد به دنبال حفظ این تلفن همراه از طیفی از خطرات هستند. تلفن همراه و قطعات آن را می توان از طریق وسایل چون درب و نیز قاب و شاسی محافظت کرد. برای همین به شما توصیه می کنیم این وسایل را برای تلفن خود تهیه کنید. درباره اصول خرید درب پشت شیائومی برای شما توضیحات کاملی را ارائه کردیم. می توانید با استناد به این توضیحات یک خرید موفق درباره درب پشت شیائومی داشته باشید. باز هم می گوییم این درب را از مراکز معتبر همچون ارشد فروشگاه لوازم جانبی موبایل خریداری کنید.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments