خرید وی پی ان IP ثابت (ترید،پی پال)

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

مزایای IP ثابت از تیک نت وی پی ان

کاربر عزیز می توانند با یک اشتراک VPN آیپی ثابت تیک نت به کشورهای هلند ترکیه سوئیس انگلیس آلمان فرانسه روسیه آمریکا دسترسی خواهید داشت.

  1. امنیت بسیار بالا در اتصال IP
  2. مناسب برای بازارهای فارکس
  3. سرورهای ثابت از کشورهای مختلف
  4. امکان فعال کردن Kill Switch
  5. مناسب برای ترید و ارزهای دیجیتال
  6. IP ثابت از کشورهای امارات هلند ترکیه سوئیس سنگاپور انگلیس آلمان فرانسه ایتالیا اسپانیا روسیه آمریکا کانادا ارائه می شود.

توجه کنید که IP اختصاصی نمی باشد , فقط ای پی ثابت و اشتراکی می باشد

کاربرانی که نیاز به آی پی ثابت و خرید وی پی ان آی پی ثابت برای کارهای مختلف از جمله کار با صرافی های خارجی (ترید) , تجارت الکترونیک ، کار با پی پال و هر فعالیتی که نیاز است IP تغییر نکند دارند، بهتر است آی پی ثابت را تهیه کنند، تا ریسک تغییر آی پی و از دست دادن سرمایه خود را به حداقل برسانند. با خرید وی پی ان IP ثابت (ترید،پی پال) با خیال راحت به فعالیت‌هایی از جمله تجارت الکترونیک، صرافی‌های خارجی ( ترید در بایننس و … )، و تمامی فعالیت‌هایی که نیاز به آی پی ثابت دارند استفاده کنید . (با قابلیت اتصال به اوپن وی پی ان و Killswitch)

سایت تیک نت وی پی ان با ارائه VPN آی پی ثابت برای پنکیک سواپ , محدودیت و مشکلاتی که برای کاربران ایرانی فراهم کرده را دور زده و به راحتی بتوانید از خدمات این صرافی غیر متمرکز استفاده کنید .

خرید وی پی ان آی پی ثابت

خرید VPN با آی پی ثابت مناسب ترید

با خرید آی پی ثابت از کشور سنگاپور و انگلیس هلند فرانسه ترکیه و کشور سوئیس و روسیه و … می توانید به راحتی به بازارهای جهانی دست پیدا کنید.

خرید وی پی ان (ترید،پی پال) و سرویس آی پی ثابت خارجی مخصوص کار در سایتهای مالی و تجاری خارجی با هویت کشورهای دیگر

آی پی ثابت خارج از کشور مخصوص تجارت الکترونیک و افرادی است که میخواهند وارد اکانت پی پال، حسابهای صرافی مثل کوکوین, Binance و کار در تمامی سایت های بازارهای مالی، ارزهای دیجیتال و بروکر ها، تمامی اکانت های بانکهای خارج از کشور، خرید از طریق مسترکارت و ویزاکارت، تمامی حساب های کاربری سایتهای مالی و تجاری با هویت غیر ایرانی شوند و آی پی شما را در دنیای اینترنت به کشور انگلیس، آلمان، آمریکا، کانادا، هلند، فرانسه، ترکیه، به انتخاب شما تغییر میدهد.

بهترین VPN برای Binance

برای صرافی بایننس Binance بهترین گزینه برای شما استفاده از VPN آی پی ثابت است که در گذر زمان و هر موقع در روز، شما با یک آی پی ثابت به سایت بایننس وارد شوید.نکته مهم استفاده از VPN های رایگان است که اصلا توصیه نمی‌شود چراکه اکثر این VPN ها , آی پی ثابت در اختیار شما قرار نمی‌دهند و باعث عوض شدن آی پی شما در صرافی می‌شوند که امنیت حساب بایننس شما به خطر خواهد انداخت.

آی پی ثابت بایننس

ارز بیت کوین چیست؟

خرید وی پی ان آی پی ثابت

شما می توانید با استفاده از نرم افزار OpenVPN به آی پی ثابت وصل شوید و کیل سوئیچ را فعال کنید با این کار دیگر آی پی شما لو نخواهد رفت و متوجه ایرانی بودن شما نخواهند شد . اوپن وی پی ان برای همه دستگاه ها از جمله ویندوز اندروید آیفون مک می توانید نصب و استفاده کنید .

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments