کدام دستگاه را برای لیزر مو های زائد بخریم؟ مقایسه قیمت تیتانیوم و لومینا

Drag to rearrange sections
Rich Text Content

داشتن پوستی صاف و بدون موی زائد تاثیر مستقیمی بر زیبایی فرد دارد. و نیازی به توضیح نیست که همین زیبایی ظاهری سبب می شود تا فرد با اعتماد به نفس قابل توجهی در جامعه حاضر شود. برای همین افراد همیشه درباره نحوه انجام لیزر مو های زائد و نیز قیمت لیزر مو های زائد دارای سوال می باشند. در این مطلب درباره لیزر دایود لومینا و نیز لیزر تیتانیوم و البته قیمت لیزر تیتانیوم برای شما توضیحات کافی را خواهیم داد. اگر شما هم قصد آشنایی با رایج ترین روش حذف موهای زائد یعنی استفاده از لیزر را دارید ما را تا انتها همراهی کنید.

دستگاه لیزر تیتانیوم

یکی از بهترین گزینه ها برای داشتن بدنی عاری از مو های زائد این دستگاه می باشد. این دستگاه براساس آخرین فناوری روز طراحی شده است و اگر قصد راه اندازی یک کلینیک زیبایی با بهترین تجهیزات را دارید حتما روی این دستگاه حساب کنید. بدلیل اینکه به کمک این دستگاه می توان جلسات درمانی را با فواصل کم بدون هرگونه درد برگزار کرد این دستگاه روز به روز محبوبیتش رو به افزایش است.

دستگاه لیزر تیتانیوم به این منظور طراحی شده است که شما عزیزان بتوانید مو های زائد خود را بدون بازگشت و برای همیشگی حذف کنید. اگر از نظر ساختاری بخواهید نگاهی به این وسیله کنید به این نتیجه خواهید رسید که در اصل سه دستگاه را در خود جای داده است. به گونه ای که می توانید با خرید این دستگاه از سه فناوری دایود و نیز الکس و البته دی یاگ بهره مند شوید. از طرف دیگر این دستگاه دارای ساختاری خنک کننده می باشد. استفاده از این سیستم سبب عدم ایجاد حس درد در افراد مراجعه کننده می شود.

7

این دستگاه از نظر طول موج یکی از متنوع ترین دستگاه ها می باشد به گونه ای که از طول موج های 755 و نیز 808 و البته 1064 نانومتر بهره مند می باشد. تنوع بالای طول موج در این دستگاه مزیت بزرگی به شمار می رود. چرا که سبب می شود این دستگاه برای هر نوع پوستی قابل استفاده باشد.

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم

این دستگاه دارای مدل های مختلفی می باشد که قیمت هریک با دیگری متفاوت می باشد. برای نمونه اینکه این دستگاه دارای چه امکاناتی می باشد و چقدر نسبت به دیگر مدل ها پیشرفته می باشد تعیین می کند که چقدر قیمت این دستگاه با دیگر دستگاه ها متفاوت می باشد.

دستگاه لیزر دایود لومینا

این دستگاه از توانمندترین دستگاه ها در زمینه تولید امواج است. این دستگاه نیز دارای تنوع بالایی از طول موج می باشد. که از مهم ترین این ها می توان به 808 و نیز 755 و 1064 نانومتر اشاره کرد. به همین دلیل می توان این دستگاه را کارآمدترین وسیله برای پزشکانی دانست که می خواهند مو های زائد مراجعان خود را با هر نوعی از پوست حذف کنند. این دستگاه جواب دهی عالی دارد و مشابه سایر دستگاه های لیزر کار می کند.

استفاده از این دستگاه چه مزایایی دارد؟

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این دستگاه را می توان سرعت بالای روند درمانی دانست. به طوری که در هر نوبت از لیزر درمانی می توان منطقه وسیعی از پوست را دچار حذف مو کرد. از طرف دیگر فرایند حذف مو در این دستگاه به دلیل برخورداری از سیستم خنک کننده فاقد هرگونه درد می باشد. سیستم خنک کننده نوعی حس کرختی و سر بودن ایجاد می کند که سبب می شود فرد دردی را تجربه نکند. به طور کلی استفاده از لیزر دایود الکس را می توان روش بهتری نسبت به سایر روش ها برای حذف مو های زائد دانست.

سخن آخر

در این مطلب به بررسی دستگاه لیزر تیتانیوم و نیز دستگاه لیزر دایود لومینا پرداختیم. لیزر موهای زائد روشی است که روز به روز به دلیل مزایایش برطرفدارانش افزوده می شود. هردوی این دستگاه ها به دلیل برخورداری از تنوعی از طول موج ها و نیز برخورداری از سیستم های خنک کننده دارای مزایای بسیاری می باشند. به طوری که تنوع بالای طول موج های این دستگاه ها سبب می شود تا بتوان برای هر نوع پوستی این دستگاه ها را مورد استفاده قرار داد. امیدواریم با خواندن این مطلب به پاسخ سوالات خود درباره لیزر مواهای زائد رسیده باشید.

rich_text    
Drag to rearrange sections
Rich Text Content
rich_text    

Page Comments